校内荣誉榜‎ > ‎

2016年甲洞(一)校校外荣誉榜

posted Jan 26, 2017, 8:06 PM by Sjkc Kepong1   [ updated Jan 26, 2017, 8:38 PM ]

Kejohanan Bola Keranjang MSSWPKL ZonSentul 2016

 Naib Johan

 Hor Ling En        6B

Joey Tan             6B

Chow Wei Qian 6B

Yap Shi Qi           6B

Wong Chin En    6B

Ng Cheng Yi        6B

Chin Wen Yee    6B

Hin Joe Min        6H

Chloe Chong       6J

Vicky Koh            6K

Chong Han Ying 6U

Chiew Hew Lum 6U




Kejohanan Badminton Peringkat Negeri MSSWPKL

Tempat Ketiga

 Kaiser Tan 5H




吉隆坡D区华小学生华语笔试比赛

 第七名

 赵婥妍



吉隆坡D区华小华杯华文诗歌朗诵比赛

 团体季军

 涂煜琪 3H

叶智康 2K

陈嘉欣 3B

陈昱馨 3B

 

Kejohanan Badminton On SirkitRemajaKebangsaan 100 Plus 2016

 Lelaki 12 Tahun ke Bawah Beregu

陈敬燊 5H


Piala Perpaduan Pertandingan Syarahan & UjianTeka Silang Kata Bahasa Malaysia SJKC/SJKT WPKL Tahun 2016

Tiw Chuo Yen 6B

Keempat


 



Piala Perpaduan Pertandingan Syarahan & Ujian Teka Silang Kata Bahasa Malaysia SJKC/SJKT WPKL Tahun 2016

 Tan Kim Zhuan 6B

Kesepuluh

Piala Perpaduan Pertandingan Syarahan & Ujian Teka Silang Kata Bahasa Malaysia SJKC/SJKT WPKL Tahun 2016

 Tan Kim Zhuan 6B

Kesepuluh

2016 Fly Power Junior Kepong Badminton Club Cup Mixed Team Event

 Under 12Second Runner-Up Team

 Kaiser Tan 5H



Singapore and Asian Schools Math Olympiad 2016

 Gold Award

1.Liew Yin San 2B

2.Yong Chee Hung 5B

Silver award

1.Yew Kai Feng 3B

2.Low Yong Keat 2B

 Bronze Award

1.Lee Chenghe 3B


甲洞福建会馆联合都区发展华小工委会主办第十二届“小学生”填色创意比赛

 A-丘芷绮2B 优秀奖

B-刘子瑄4B优秀奖

C-陈锦泉 6B优秀奖



4th Kangaroo Math Competition Malaysia

Edwin Wong Jan Chung 6B -Honorable Mention

Yong Chee Hung 5B-Silver Medal

Liew Yin San2B-Honorable Mention

Lee Chenghe3B-Bronze Medal

Chia Wei Jing2B-Honorable Mention

Chia Wei Xuan3B-Certificate of participants

Yew Kai Feng3B-Bronze Medal

Alicia Lao Wei Ching3B-Certificate of participants

Chan Lok Yee2B-Honorable Mention


Chinese Swimming Club-Li Ning Age Group Badminton Tournament 2016

 Joint 2ndRunners-Up Boys Singles Under 13

 Kaiser Tan 5H

Kejohanan Badminton Luar Musim Peringkat Negeri MSSWPKL

 Acara Perseorangan Lelaki bawah 11 tahun

Naib Johan

Kaiser Tan 5H


雪隆华小《拿督黄聪祥杯》华语歌唱比赛

Pertandingan Nyanyian Lagu-lagu Bahas aCina SJKC Selangor & Wilayah Persekutuan Tahun 2016

低年组优秀奖Sagu Hati

罗蔚晴 3B


Drawing Competition For National Enviromental Day 2016

Chai Qian Hui 6H

Miyuki Lee Jing Yee 6H

Ng Yue Hun 5B

Ng Ang Liang 5B

2016吉隆坡联邦直辖区多媒体动画光碟制作比赛

 

最佳制作奖:

李嘉炜 6H

廖浩庆6H

邱蔚惟6H

李承宇6H

林其诺6H

 

2016吉隆坡联邦直辖区多媒体常识比赛

 

中年组姚晨浩 4B优秀奖

低年组钟采宜 2H 优秀奖



Yuk Chai National Wushu Championships 2016

4th place in Group C 10-12 (Male)

ChujiJianshu & ChujiQiangshu

 Leong Jing Shen  6H

珠心算(桥南华小)

 侯千惠 2B 第四名

纪凯文 5B冠军

王葆琪 3H 亚军

陈劭湧 3H 优秀奖

罗楚翰 3H 优秀奖



Karnival Kokurikulum Pemulihan Khas

Pertandingan Bijak Kira Zon Sentul

 

曾彦凯 3M

 


Comments